לב פועם בקהילה

מתנ"ס בנימין הבית החברתי שלך במטה בנימין

חזון המתנ"ס

אנחנו כאן כדי לחזק ולפתח את הישובים, את חוסנן של הקהילות, את מקצועיותן של ההנהגות ואת המרחב הבנימיני.

כמו גם, לתת מענה מיטבי, המותאם לצרכים החברתיים והקהילתיים של התושבים.

נגן וידאו

צוות המתנ"ס

מחלקה
שם משפחה
שם פרטי
תאור מקצוע
משרד
נייד
דוא"ל
מנהלה
לנקרי
טלי
מזכירת מתנ"ס
02-9977101
058-6655214
matnas@m.binyamin.org.il
מנהלה
זארוג
נעמי
מנהלת משאבי אנוש
02-9977214
052-5666795
office@m.binyamin.org.il
מנהלה
יפעת
סלע
מנהלת תפעול וארועים
02-9977156
559910030
YifaatS@binyamin.org.il
מנהלה
סרור
גבי
רכבים ותחזוקה
052-5666198
gabiS@m.binyamin.org.il
מנהלה
שושני
יעל
רכזת ניו מדיה
055-6604422
media@m.binyamin.org.il
מנהלה
בן עמו
יעקב לורן
מנהל כספים
02-9977151
052-5666188
ksafim3@m.binyamin.org.il
מנהלה
רוזנברג
צילה
אחראית רכש
02-9977164
052-5666459
ksafim1@m.binyamin.org.il
מנהלה
פלדמן
צביה
חשבת שכר
02-9977180
ksafim@m.binyamin.org.il
מחלקת נוער
מרצבך
שירה
מנהלת מח' נוער
052-5666186
noar6@m.binyamin.org.il
מחלקת נוער
ביטקובר
עדיה
פרוייקטורית נוער וספורט
02-9977165
052-5666358
Noar11@m.binyamin.org.il
מחלקת נוער
צופיה
גילבר
מלוות ישובים + ריכוז פרוייקטים
052-7966622
Noar9@m.binyamin.org.il
מחלקת נוער
גלבוע
דורון
מלווה רכזי נוער
02-9977157
052-5666187
Noar2@m.binyamin.org.il
מחלקת נוער
קרן
רעות
מלוות רכזי נוער
052-5665341
Noar5@m.binyamin.org.il
מחלקת נוער
אזולאי
נעמי
מלוות רכזי נוער
052-5665331
Noar7@m.binyamin.org.il
מחלקת נוער
שרעבי
יערה
מלוות רכזי נוער
054-2393220
noar1@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
זוסמן
ציפי
מנהלת המחלקה לילדים ונוער בסיכון
02-9977241
052-5666179
noar10@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
מנהל היחידה לקידום נוער
noar20@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
פלורסהיים
אלה
רכזת חינוך טיפול קידום נוער
052-5666181
noar3@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
הרשקוביץ
יניב
מנהל השכלה – היל"ה מזרח ותל ציון
052-2349317
Yanivh148@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
להב
נופר
מנהלת השכלה – היל"ה מערב ומרכז עד"י
052-6633888
hskala1@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
פילבר
אביטל
עובדת חינוך טיפול
052-6198836
avital8836@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
הדר
סיוון
עובדת חינוך טיפול – מערב
050-6314366
HADAR.SIVAN.OS@GMAIL.COM
המחלקה לנוער בסיכון
בן פורת
צוריה
עובדת חינוך טיפול
054-5985633
Tzurya45@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
עובדת חינוך טיפול – מזרח
המחלקה לנוער בסיכון
הירש
מושיקו
עובד חינוך טיפול רכז תחום ליבה- הילה מזרח
054-5442753
moishikhirsh@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
רכז שלוחה – בית חם מערב
052-5634310
המחלקה לנוער בסיכון
עו"ס בית חם נערות מזרח ומערב
053-2831132
המחלקה לנוער בסיכון
בן ישי
עידו
מדריך בית חם מזרח – בנים
050-7911144
IDOBENICHAI@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
אלטשולר
הלל
עובד חינוך טיפול נחליאל
054-660-2412
noar14@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
כהן
ישראל מאיר
052-7127555
noar21@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
פרל
שלמה
מנהל השכלה הילה נחליאל
050-7732932
shl.p1975@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
עמית
רחלי
מנהלת מרכז עדי ובתים חמים
052-5666718
noar8@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
מוסנגו
שירה
מדריכה מרכז עדי
058-5281545
shiramonsa37@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
בן יעקב
אור
מדריכה מרכז עדי + עובדת נוחם גני מודיעין
053-5757228
oraby2788@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
בן הרוש
אלירז
מדריכה בית חם מזרח – בנות
050-7521520
Elirazbh@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
שלם
אביטל
מנהלת יחידת האיתור
052-5666177
itur@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
עובד יחידת האיתור
המחלקה לנוער בסיכון
טוהר
שאער
עובדת יחידת האיתור
052-7832532
Tohar019212@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
קיציס
אברהם
עובדת יחידת האיתור
055-6677016
aaa.kitsis@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
מוריס
רפאל
עובד יחידת האיתור
המחלקה לנוער בסיכון
בניסטי
ליאן
סח"י אדם
052-6679871
bnistilili@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
גרינולד
אביתר
מנהל תוכנית נח"ם
054-2295484
nocham1@m.binyamin.org.il
המחלקה לנוער בסיכון
אלון
ברוש
עובד נוחם אדם + מתתיהו
054-9763887
B0549763887@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
זייבלד
איציק
עובד נח'ם – גני מודיעין
052-7632927
i7632927@gmail.com
המחלקה לנוער בסיכון
גור
מוטי
עובד נח'ם נערים -תל ציון
050-7497878
M0507497878@GMAIL.COM
המחלקה לנוער בסיכון
קרמר
טובה
עובדת נח'ם נערות – תל ציון
Tova866@gmail.com
מחלקת תרבות
בית הלחמי
איילה
מנהלת מחלקת תרבות
02-9974213
052-5666184
tarbut1@m.binyamin.org.il
מחלקת תרבות
אנגל
ניצי
מח' תרבות
02-9977164
052-5666782
tarbut2@m.binyamin.org.il
מחלקת תרבות
בן שימול
דניאל
רכז תוכנית חוג לכל ילד חרדי
DanielBs@m.binyamin.org.il
מחלקת תרבות תורנית
קאפח
עופר
מנהל המחלקה לתרבות תורנית
02-9977158
052-5666180
ofer@m.binyamin.org.il
מחלקת תרבות תורנית
יוסף חי
טליה
פרוייקטורית תרבות תורנית
02-9977158
052-3114761
torani@m.binyamin.org.il
מחלקת הספורט
המאיר
זאבי
מנהל מחלקת הספורט
02-9977165
052-5666189
sport1@m.binyamin.org.il
מחלקת הספורט
ביטקובר
עדיה
מזכירת מחלקה
02-9977165
052-7906397
sport2@m.binyamin.org.il
הספריה האזורית
אביטל
אלישבע
מנהלת הספריה האזורית
02-9977162
052-5666183
sifriya1@m.binyamin.org.il
הספריה האזורית
ביבאס
ריבקה
ספרנית
02-9977162
052-7710371
sifriya2@m.binyamin.org.il
הספריה האזורית
לוי
יונינה
ספרנית
02-9977162
050-6690306
Yonina.levy@gmail.com
הספריה האזורית
אורית
בן שושן
רכש ספריה
02-9977162
058-5600384
sifriya5@m.binyamin.org.il
הספריה האזורית
ליאור
חגית
קריאה להצלחה
054-4868340
sifriya4@m.binyamin.org.il
מחלקת משפחה וגיל רך
הר שושנים
מירי
מנהלת המחלקה משפחה וגיל הרך
02-9977227
052-5666195
kehila3@m.binyamin.org.il
מחלקת משפחה וגיל רך
נעמה
שורק
מדריכה אם לאם
02-9977163
050-8765517
mLm@m.binyamin.org.il
מחלקת משפחה וגיל רך
שפיץ
עינת
רכזת תוכנית אם לאם
02-9977163
052-4404223
m2m@m.binyamin.org.il
מחלקת משפחה וגיל רך
כהן
ליאת
רכזת בטיחות בדרכים
0522800404
zahav@m.binyamin.org.il
המרכז לצעירים
הבר
נתניה
מנהלת המרכז לצעירים
054-6434838
המרכז לצעירים
פנטה
אורית
רכזת מנהיגות עולים
050-3668489
tzeirim3@m.binyamin.org.il
המרכז לצעירים
בן יעקב
אמונה
רכזת מרכז בנימין להכוונת חיילים משוחררים ומסיימי שירות לאומי אזרחי
054-6621770
tzeirim2@m.binyamin.org.il
ותיקים בקהילה
המאירי
דורית
מנהלת עמותת הותיקים
052-7906321
dorith@m.binyamin.org.il
ותיקים בקהילה
עירון
מלי
מזכירת הותיקים
052-3985839
malivatikim@gmail.com
ותיקים בקהילה
יצחק
טלי
מרכזת פרויקט 'דור הזהב' קהילה תומכ​ת
050-5568800
Tavatikim@gmail.com
ותיקים בקהילה
לוי
מיכל
רכזת מתנדבים
052-4767460
vatikim.mitnadvim@gmail.com

מנהלה

נעמי זארוג

נעמי זארוג

מנהלת משאבי אנוש

טלי לנקרי

טלי לנקרי

מזכירה

יפעת סלע

יפעת סלע

מנהלת תפעול ואירועים

יעקב בן עמו

יעקב בן עמו

מנהל כספים

צילה רוזנברג

צילה רוזנברג

אחראית רכש

גבי סרור

גבי סרור

רכבים ותחזוקה

יעל שושני מבסוטה רכזת דיגיטל

יעל שושני מבסוטה

רכזת דיגיטל

מנהלי מחלקות

שירה מרצבך

שירה מרצבך

מנהלת מחלקת נוער

ציפי

ציפי זוסמן

מנהלת המחלקה לילדים ונוער בסיכון

זאבי המאיר

זאבי המאיר

מנהל מחלקת הספורט

דורית המאירי

דורית המאירי

מנהלת מחלקת ותיקים

נתניה הבר

נתניה הבר

מנהלת מחלקת צעירים

עופר קאפח

עפר קאפח

מנהל תרבות תורנית

מירי הר שושנים

מירי הר שושנים

מנהלת מחלקת משפחה

אילה בית הלחמי

אילה בית הלחמי

מנהלת מחלקת תרבות

אלישבע אביטל

אלישבע אביטל

מנהלת מחלקת ספריה

דו"ח פעילות חודשית