חיפוש באתר

חוגים וסדנאות

חוגים וסדנאות

  מנגנים בבינימין

  תכנית מנגנים בבנימין שמה לה למטרה לפתוח בפני ילדים רבים ככל האפשר את ההיכרות עם עולם המוזיקה, ואת האפשרות ללמוד נגינה על כלי משמעותי באופן רציני ומעמיק, כך שיוכלו להשתלב בלימודי מוזיקה מקצועיים בהמשך דרכם. 

  תלמידי התכנית פוגשים חומרים מוסיקליים מגוונים ולומדים ליהנות מעבודה והתמדה המביאות להישגים מרשימים. כחלק מהתכנית התלמידים מופיעים בקונצרטים, מה שתורם לביטחונם העצמי ונותן להם ניסיון של עמידה וביצוע מול קהל.

  ההרשמה לתוכנית דרך בתי הספר, הישיבות והאולפנות.

   

  מרכז כפיים - מרכז חינוכי לאמנות

  כבר כמה שנים שמועצת בנימין בשיתוף מתנ"ס בנימין יצרה מהפכה חינוכית שהחינוך לא נעשה רק בתוך כותלי ביה"ס.

  הרעיון ההתחלתי היה להקים פרוייקט שמטרתו להעשיר את עולם הנוער בתחומי האמנות ועבודת הכפיים, ושבהם יבואו לידי ביטוי כישורים וכוחות שאינם רואים ביטוי בחיי היומיום, על מנת לבנות אישיות איתנה, יציבה, מאותגרת, יצירתית, חושבת מחוץ לקופסה ובריאה.

   

  כך בא לעולם מרכז "כפיים" המיועד לאולפנות, ישיבות, חטיבות ביניים, נוער, מבוגרים וותיקי בנימין.

   

  תפיסת העולם אומרת שלכל אדם יש גם צדדים מעשיים פיזיים, וגם צדדים עדינים באישיות האדם. מרכז "כפיים" מביא לידי ביטוי שני תחומים אלה. הרעיון הוא שכל אחד יתנסה גם ברגישות, אומנות ומלאכות עדינות, וגם במלאכות מעשיות.

   

  יתרון נוסף בעבודת "כפיים" הוא  פיתוח היכולת לעבוד עם עצמך ולא רק עם הסביבה. היום העולם סביבתי ותקשורתי, ובסדנא אתה עם עצמך בשקט שלך, בלי פלאפון, לשאול מה אתה רוצה לעשות. זהו זמן של ניתוק ויצירה.

   ובפועל....

  המקום נמצא ביישוב פסגות סמוך למתנ"ס בנימין.

  את המרכז בנתה במחיר של למעלה מחצי מליון מוא"ז מטה בנימין והיא בשיתוף עם מתנ"ס בנימין מציעים את המקום המדהים לתלמידי התיכון במועצה- למבוגרים ולוותיקים.

  כיום יש במרכז כפיים את המגמות: קליגרפיה, מלאכת הצורפות, ריתוך ומסגרות המשלבות את אמנות הברזל.

  להרשמה לסדנא לחצו כאן!!

   

  צרו קשר:
  השלוחות שלנו:
  פעילויות:
  תוכן מרכזי:
  קישורים:
  מתנסנט חוגים